Witamy!

zdjecie2m

Jesteśmy przedstawicielami firmy SpiTra GmbH w Polsce.
Od 2013 organizujemy spotkania na terenie Polski z Firmami zainteresowanymi oszczędnością i czystością oleju .Filtr Trabold oczyszcza każdy rodzaj oleju. Jest to filtr wysoko wydajny stosowany do smarów stałych,materiałów pędnych takich jak: olej silnikowy,olej roślinny,olej grzewczy,diesel, biodiesel do silników o zapłonie iskrowym i dieslowskim, hydrauliki i przekładni.
Filtr-Trabold stosujemy do czyszczenia oleju we wszystkich pojazdach np:wózki widłowe,ciągniki,podnośniki hydrauliczne,samochody osobowe-ciężarowe,statki,pociągi. Filtr ma zastosowanie przy maszynach budowlanych,maszynach rolniczych,maszynach górniczych ,do różnych maszyn produkcyjnych,również w turbinach wiatrowych.
Z mojej strony jest to tylko krótka wstępna informacja,mająca na celu przybliżyć temat i kontakt z naszą Firmą SpiTra, a zakładem lub firmą zainteresowaną tym produktem .Więcej informacji otrzymacie Państwo przy bezpośrednim kontakcie. Organizujemy spotkania na temat zastosowania,montażu i przydatności filtru lub systemu filtrującego na terenie Polski w terminie wcześniej uzgodnionym przez obie strony. Jeśli ta  informacja zainteresuje  Państwa to proszę o kontakt na nr tel 781-395-497 ,lub  przesłanie na adres email: biuro@trabold-polska.pl -adresu firmy i telefonu kontaktowego . Oddzwonimy.

Serdecznie pozdrawiam

Przedstawiciel Firmy Trabold-Produkte na terenie Polski

Janusz Przykucki

SpiTra Gmbh